Müşteri Özel

Hikayemiz


Timay
,
1987 yılında rivet üretimi yaparak başladığı iş alanını çıt çıt üretimi ile devam ettirdi.  80’li yılların sonunda Amasya- Merzifon’a üretimimizi taşıdık ve ürün gamımıza metal düğme, perçin gibi metal aksesuarları ekledik.  İki ayrı yapı olarak Dünya denim pazarında söz sahibi olan Timay & Tempo’nun, Timay, Amasya’da üretim kanadını temsil ederken, İstanbul ofisinde faaliyet gösteren Tempo ise satış- pazarlama kanadını temsil ediyor.  Bugün 21.000 m2 alanda gerçekleştirdiğimiz metal aksesuarı üretimi ile dünya denim pazarında adından söz ettiren bir marka olarak varlık gösteriyoruz.

Kurulduğumuz yıldan bu yana vizyonumuzu “üstün kalitede ürün gamı ve tasarımdaki yüksek kabiliyetimiz ile Avrupa’nın lider ve en büyük üreticisi konumuna ulaşmak” olarak koyuyoruz.

Bugün geldiğimiz noktada 40 ülkeye ihracat gerçekleştiren 600’den fazla partneri ile Dünya denim pazarındaki birçok lider markaya üretim gerçekleştiriyor, sürekli geliştirdiğimiz yeni ürünler ile pazarda etkin varlık gösteriyoruz. Toplam 376 kişilik kadromuz ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız, pazarı geliştiren ürünlerimiz ve kaliteli üretim politikamız ile büyümeye devam ediyoruz.  

40

Ülkeye İhracat

+600

Partner

+370

Kişilik Kadro