Müşteri Özel

Hakkımızda


Bugün; üretim ve satış bazında, dünyada 50 den fazla ülkeye ihracat yapan Timay &Tempo, sektöründe Avrupa’nın en büyük tedarikçilerinden biridir. Esnek, araştırmacı, yaratıcı yapısı ve hızlı hizmet anlayışıyla dünyanın önde gelen markalarının çözüm ortağıdır. 


Yılda iki kez oluşturduğu; yaratıcı, yenilikçi, farklı  koleksiyonlarıyla, moda endüstrisine önemli bir değer katmaktadır.


400’den fazla çalışanı, müşteri odaklı stratejileri ve yaratıcı bakış açısıyla şirketin pazardaki konumu her geçen gün daha da güçlenmektedir. Ar-Ge yatırımları, inovasyon ve teknoloji odaklı altyapı, sürdürülebilir ve çevre dostu üretim anlayışı ile satış öncesi ve sonrası uzun vadeli ilişkiler kurmak şirketin temel prensibidir. Yenilikçi, yaratıcı ve müşteri odaklı hizmet anlayışını, teknolojik unsurlarla birleştirerek iş ortaklarının yanında olmak Timay & Tempo’nun değişmez ilkesidir.Yönetim Yaklaşımımız


Timay & Tempo’nun yönetim anlayışının temeli; tüm paydaşları için güvenilir, saygın, yenilikçi, kaynak verimliliğine önem veren, çevresel etkisini en aza indirmeyi hedefleyen bir yapı oluşturmaktır. Bu sayede, hızla değişen küresel koşullara ayak uydurabilmek ve tüm paydaşlarımız için sürdürülebilir bir değer yaratmak ana hedefimizdir.


Timay & Tempo yalnızca finansal başarıyı değil, sürdürülebilir bir değer yaratmayı da hedeflemektedir. İlkemiz, ürün güvenliği ve müşteri memnuniyeti odaklı, inovasyonu tüm süreçlerde gözeten, yenilikçi ve yaşamı kolaylaştıran ürünler geliştiren, değişime kolaylıkla uyum sağlayan, rekabet gücü yüksek ve küresel ölçekte büyümeyi hedefleyen bir şirket olarak çalışmalarımızı sürdürmektir. Faaliyetlerimiz konusunda; şeffaf ve eş zamanlı bilgiyi, tüm paydaşlarımıza iletmeyi ve faaliyet coğrafyalarımızdaki tüm yasa ve düzenlemelere uymayı taahhüt ederiz.