Müşteri Özel

Çakım Makineleri

Makinelerimiz %100 kendi üretimimiz olup, müşterilerimizin de önerileriyle ihtiyaca en iyi cevap verebilecek şekilde kullanıcı dostu olarak üretilmekte, sürekli olarak teknolojiye uygun şekilde güncellenmekte ve geliştirilmektedir.


Timay&Tempo çakım makineleri, hazır giyim imalatında ihtiyaç duyulan metal aksesuarların çakım işlemlerinde kullanılır. Kolaylaştırılmış ürün boşaltma sistemleri ve özel tasarlanmış şeffaf hazneler, operatörlere;  kullanım kolaylığının yanı sıra esneklik ve hız kazandırır.


Sabit El Emniyeti ve Güvenli Pedal Sistemi, iş kazalarının önlenmesinde ve kullanıcıların can güvenliğini emniyet altına almada önemli bir rol üstlenmektedir.


Lazerli İşaretleme Işığı, kullanıcıların doğru çakım noktasını belirlemesinde yardımcı olur. Geniş Çene Boşluğu, rahatça çakım yapabilme olanağı sağlar.


Tam otomatik makinelerde kit değişimi ile farklı ölçülerde aksesuar çakımı yapılabilmektedir. Güç Tasarrufu Özelliği, makinenin 10 dakika kullanılmaması halinde pasif duruma geçerek güç tasarrufu sağlar.


Ayarlanabilir yüksekliği sayesinde, kullanıcı alışkanlıklarına göre en uygun pozisyona getirilerek ergonomik bir kullanım sağlar.


CE standartlarına uygun üretilmiş Timay&Tempo çakım makineleri 3 yıl servis, 10 yıl yedek 
parça garantisi ile kesintisiz çakım yapma konforu sağlar.


Detaylı bilgi için Tıklayınız

Makineler